Konferans Sistemleri

ANALOG KONFERANS SİSTEMLERİ

Küçük toplantılariçin dizayn edilmiş, kurulumu ve kullanımı esnek bir sitemdir. Bu sistem insanların birbirleri ile iletişim ve yüksek konuşma anlaşılabilirliği sağlarken konferans ve ses donanımını yönetmek için gerekli tüm fonksiyonları merkez ünitesi ile sağlar

DİJİTAL KONFERANS SİSTEMLERİ

Dijital Konferans Sistemleri güvenilirliği ile hem ulusal hem de uluslararası büyük konferansların yanı sıra küçük konferanslar için de uygun haldedir. Orta ve büyük çaplı organizasyonlar için idealdir. Bu donanım sistemi, video konferans, organizasyon ve çip kartları, elektronik oylama sistemi, çok kanallı simultane çeviri sistemi ilehoparlörler, kullanıcı kimlik, konferansta öncelik sırası gibi özelliklerle donatılmıştır.

KABLOSUZ KONFERANS SİSTEMLERİ

Kablosuz Konferans Sistemleri, dijital sinyali (Radyo Frekansı) RF aracılığı ile iletilir. Bu sistemlerin en büyük kazancı ise artan kalitenin yanı sıra altyapıdaki kablolamanın olmaması sistemin portatif olarak her alanda kullanılabilmesi, hareket kabiliyetinin yüksek olması ve fiyatlarının sabit sistemlere göre daha ekonomik olmasıdır.

Sohbete başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?